Centre Evaluare

Ordonare dupa Judet / Localitate - ascendent.

Nr. Cod / Centru Administrator
1 Alba / Aiud
CEINF05
Colegiul National Titu Maiorescu
Sorin GROZA
2 Alba / Aiud
CEINF485
Scoala cu clasele I-VIII Ovidiu Hulea Aiud
Ioana EPURE
3 Alba / Alba Iulia
CEINF214
Colegiul Tehnic Alexandru Domsa
Adriana Gabriela CIOBANU
4 Alba / Alba Iulia
CEINF259
Colegiul National Horea, Closca si Crisan
Laura MURESAN
5 Alba / Alba Iulia
CEINF259
Colegiul National Horea, Closca si Crisan
Ramona HUMENIUC
6 Alba / Blaj
CEINF03
Colegiul National Inochentie Micu Clain
Romanta GHITA
7 Alba / Cugir
CEINF144
Colegiul National David Prodan
Janeta CRACIUN
8 Arges / Campulung
CEINF135
Scoala Sfantul Iacob
Cristina BOERU
9 Arges / Campulung
CEINF162
Colegiul National Dinicu Golescu
Adriana BADESCU
10 Arges / Campulung
CEINF162
Colegiul National Dinicu Golescu
Maria TATULEA
11 Arges / Pitesti
CEINF148
Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran
Paula CIOARA
12 Arges / Pitesti
CEINF95
Colegiul National liceal Al. Odobescu
Aurelian RADUCU
13 Arges / Pitesti
CEINF96
Colegiul National Ion C. Bratianu
Nicoleta VOICA
14 Arges / Pitesti
CEINF96
Colegiul National I.C. Bratianu
Serenela RADUCU
15 Arges / Pitesti
CEINF96
Colegiul National I.C. Bratianu
Adrian BENGHE
16 Arad / Lipova
CEINF167
Grup Scolar Atanasie Marienescu
Cornel POPA
17 Arad / Lipova
CEINF167
Grup Scolar Atanasie Marienescu
Daniela NICOLAE
18 Arad / Sebis
CEINF08
Grup Scolar Industrial Sebis
Ramona MARIS
19 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF185
Liceul Teoretic Dante Alighieri
Doina DRUTA
20 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF240
Colegiul National Sfantul Sava
Nae Sofia
21 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF240
Colegiul National Sfantul Sava
Anca - Madalina DOBROVAT
22 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF243
Colegiul National I.L. Caragiale
Mihaela ANCA
23 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF243
Colegiul National I.L. Caragiale
Iuliana DUMITRESCU
24 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF26
Colegiul National Mihai Viteazul
Silviu SACUIU
25 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF26
Colegiul National Mihai Viteazul
Gilda GEBAILA
26 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF30
Liceul Teoretic Ion Neculce
Alina Gabriela BOCA
27 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF30
Liceul Teoretic Ion Neculce
Melania TAMAS
28 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF30
Liceul Teoretic Ion Neculce
Simona IONESCU
29 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF31
Liceul Teoretic Jean Monnet
Raluca MATEI
30 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF31
Liceul Teoretic Jean Monnet
Laura UNGUREANU
31 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF31
Liceul Teoretic Jean Monnet
Ilinca MAVRIANOPOL
32 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF32
Colegiul National de Informatica Tudor Vianu
Carmen MINCA
33 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF378
Scoala cu clasele I-VIII nr. 171 Petre Ispirescu
Alina FAUR
34 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF382
Complexul Educational Lauder-Reut
Simona POPESCU
35 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF382
Complexul Educational Lauder-Reut
Rica PINTILIE
36 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF469
Scoala cu cls. I-VIII, Nr. 197
Gabriela Marcela BITOIU
37 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF496
Liceul Tehnologic Constantin Brancusi
Ancuta STEGARU
38 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF555
Colegiul National Spiru Haret
Dragos DRAGAN
39 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF555
Colegiul National Spiru Haret
Antonica MOCANU
40 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF598
Colegiul National Victor Babes
Ionela PAPACICA
41 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF607
Scoala Gimnaziala Nr. 5
Gabriela Toader TOADER
42 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF610
Victoria - Centrul de Cursuri si Testari
Andrei FLOREA
43 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF615
Colegiul National Octav Onicescu
Doina Mariana DINCA
44 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF635
Liceul Teoretic National
Rodica CHERCIU
45 BUCURESTI / Bucuresti
CEINF641
Liceul Teoretic Lucian Blaga
Viorica PATRASCU
46 Bacau / Bacau
CEINF11
Colegiul Henri Coanda
Ana Nicoleta GARGAUN
47 Bacau / Bacau
CEINF119
Colegiul Tehnic A.Saligny
Neli SECITA
48 Bacau / Bacau
CEINF119
Colegiul Tehnic A.Saligny
Elena FRUNZA
49 Bacau / Bacau
CEINF12
Colegiul Economic Ion Ghica
Ionel GADIOI Calinescu
50 Bacau / Bacau
CEINF12
Colegiul Economic Ion Ghica
Stela MARCIUC
51 Bacau / Bacau
CEINF120
Colegiul \"Mihai Eminescu\" Bacau
Mihaela BOSTAN
52 Bacau / Bacau
CEINF14
Colegiul National Ferdinand I
Cristina SICHIM
53 Bacau / Bacau
CEINF231
Colegiul National Gheorghe Vranceanu
Maria CHELBA
54 Bacau / Bacau
CEINF509
Scoala cu clasele I-VIII A.I.Cuza
Teaca Ioan
55 Bacau / Comanesti
CEINF15
Colegiul Tehnic Dimitrie Ghika
Mihaela VIRCOLICI
56 Bacau / Moinesti
CEINF475
Liceul Teoretic Spiru Haret
Gabriela DAN
57 Bacau / Onesti
CEINF100
Colegiul National Gr.Moisil
Cristina-Daniela ACATRINEI
58 Bacau / Onesti
CEINF13
Colegiul National Dimitrie Cantemir
Otilia PANFIL
59 Bacau / Onesti
CEINF13
Colegiul National Dimitrie Cantemir
Aliana-Maria IFRIM
60 Bacau / Onesti
CEINF17
Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi
Daniela Geanina PISTEA
61 Bacau / Poduri
CEINF18
Scoala cu Clasele I-VIII General Nicolae Sova
Doina GABOR
62 Bacau / Targu Ocna
CEINF403
Scoala Gimnaziala, Nr.1
Mariana GRIGORAS
63 Bacau / Targu Ocna
CEINF481
Colegiul National Costache Negri
Cecilia OANCEA
64 Bacau / Targu Ocna
CEINF481
Colegiul National Costache Negri
Raluca BOTEZATU
65 Bihor / Beius
CEINF501
Liceul Pedagocic Nicolae Bolcas
Dorin Mircea ROTAR
66 Bihor / Beius
CEINF634
Scoala Gimnaziala Nicolae Popoviciu
Rodica BARLAU
67 Bihor / Marghita
CEINF529
Colegiul National Octavian Goga
Zenovia MIHUC
68 Bihor / Oradea
CEINF142
Colegiul National M.Eminescu
Cristina BOLEA
69 Bihor / Oradea
CEINF142
Colegiul National M.Eminescu
Tunde Teutsch
70 Bihor / Oradea
CEINF147
Colegiul National Emanuil Gojdu
Maria NITA
71 Bihor / Oradea
CEINF20
Colegiul Tehnic Traian Vuia
Gabriela GOINA
72 Bihor / Oradea
CEINF387
Scoala cu clasele I-VIII Dacia
Carmen Diana BAICAN
73 Bihor / Oradea
CEINF527
Colegiul Economic Partenie Cosma
Liliana BALAN
74 Bihor / Oradea
CEINF527
Colegiul Economic Partenie Cosma
Melinda CORITEAC
75 Bistrita Nasaud / Bistrita
CEINF468
Colegiul Tehnic Infofel
Maria Felicia BIZ
76 Bistrita Nasaud / Teaca
CEINF591
Liceul Teoretic C.R.Vivu
Elena PACURARIU
77 Braila / Braila
CEINF207
Colegiul National Gh. M. Murgoci
Gina STANCIU
78 Braila / Braila
CEINF207
Colegiul National Gh. M. Murgoci
Florina MARIN
79 Braila / Braila
CEINF24
Liceul Teoretic Mihail Sebastian
Mihaela SLAVU
80 Botosani / Botosani
CEINF117
Liceul Teoretic Nicolae Iorga
Simona NICULICA
81 Botosani / Botosani
CEINF117
Liceul Teoretic Nicolae Iorga
Catalina GIREADA
82 Botosani / Botosani
CEINF21
Grup Scolar Industrial Elie Radu
Laura ANDRASCHO
83 Botosani / Botosani
CEINF22
Colegiul National Mihai Eminescu
Alina VOINEA AXINTE
84 Botosani / Botosani
CEINF23
Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi
Rodica GAVRIL
85 Botosani / Darabani
CEINF92
Liceul Dimitrie Cantemir
Violeta GHERMAN
86 Botosani / Dorohoi
CEINF644
Colegiul National Grigore Ghica
Daniela GHETMAN
87 Botosani / Saveni
CEINF257
Liceul Teoretic
Cirligeanu Cristian
88 Brasov / Brasov
CEINF25
Liceul Nicolae Titulescu
Carmen GEOGE
89 Buzau / Buzau
CEINF250
Liceul de Arta
Mihaela IANCU
90 Buzau / Buzau
CEINF474
Scoala Generala Nr.11
Dana TROCARU
91 Buzau / Rm.Sarat
CEINF242
Colegiul National Alexandru Vlahuta
Costel CRETOIU
92 Cluj / Cluj - Napoca
CEINF590
Liceul Teoretic Lucian Blaga
Brindusa MORARI
93 Cluj / Cluj Napoca
CEINF108
Liceul Teoretic Gheorghe Sincai
Daniela CIOARA
94 Cluj / Cluj Napoca
CEINF134
Liceul Teologic Unitarian Janos Zsigmond
Melinda KAUPERT
95 Cluj / Cluj Napoca
CEINF261
Colegiul National George Cosbuc
Liliana Petronela KONYA
96 Cluj / Cluj Napoca
CEINF261
Colegiul National George Cosbuc
Diana Ofelia MAN
97 Cluj / Cluj Napoca
CEINF261
Colegiul National George Cosbuc
Mirela INOAN
98 Cluj / Cluj Napoca
CEINF269
Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu
Ancuta PERDE
99 Cluj / Cluj Napoca
CEINF269
Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu
Gabriela BALAN
100 Cluj / Cluj-Napoca
CEINF348
Liceul Teoretic Nicolae Balcescu
Adriana CHERES
101 Cluj / Cluj-Napoca
CEINF533
Colegiul National Emil Racovita
Anca-Monica LAPUSTEA
102 Cluj / Cluj-Napoca
CEINF533
Colegiul National Emil Racovita
Ramona CALINA
103 Cluj / Cluj-Napoca
CEINF544
Liceul Teoretic Eugen Pora
Adrian MICLEA
104 Cluj / Cluj-Napoca
CEINF549
Liceul Teoretic Mihai Eminescu
Doris NEBERT
105 Cluj / Cluj-Napoca
CEINF642
Colegiul Tehnic de Comunicatii Augustin Maior
Florentina STANCA
106 Cluj / Cluj-Napoca
CEINF643
Colegiul National George Baritiu
Carmen BUCUR
107 Cluj / Dej
CEINF101
Colegiul National Andrei Muresanu
Adrian PINTEA
108 Calarasi / Calarasi
CEINF537
Colegiul National Barbu Stirbei
Gabriela Tincuta SERBAN
109 Calarasi / Oltenita
CEINF601
Liceul Teoretic Neagoe Basarab
Lucian CHITU
110 Caras Severin / Caransebes
CEINF126
Liceul Pedagogic C.D. Loga
Ildiko SVAIA
111 Caras Severin / Otelu Rosu
CEINF412
Liceul Banatean
Ana-Maria DRAGOMIR
112 Caras Severin / Resita
CEINF301
Colegiul Naţional “Traian Lalescu” Reşiţa
Loredana GASPAR
113 Constanta / Mangalia
CEINF177
Liceul Teoretic Callatis
Gabriela POPA
114 Dambovita / Gaesti
CEINF75
Colegiul National Vladimir Streinu
Mariana TUDORACHE
115 Dambovita / Targoviste
CEINF363
Scoala Generala Coresi
Diana Elena DIACONU
116 Dambovita / Targoviste
CEINF40
Colegiul National Constantin Carabella
Monica RIZA
117 Dambovita / Targoviste
CEINF41
Colegiul National Ienachita Vacarescu
Nicoleta CIRSTEA
118 Dambovita / Targoviste
CEINF41
Colegiul National Ienachita Vacarescu
Anca Mihaela RAFIRA
119 Dambovita / Targoviste
CEINF88
Seminarul Teologic Ortodox Sf.Ioan Gura de Aur
Florin Florescu SIMA
120 Dambovita / Titu
CEINF44
Liceul Teoretic Iancu C. Vissarion
Sanda POPA
121 Dolj / Craiova
CEINF168
Liceul Teoretic Tudor Arghezi
Georgeta MANAFU
122 Dolj / Craiova
CEINF168
Liceul Teoretic Tudor Arghezi
Simona ROSU
123 Dolj / Craiova
CEINF183
Liceul Teoretic H. Coanda
Aida Ciuca
124 Dolj / Craiova
CEINF241
Colegiul National Carol I
Marciana PROCOP
125 Dolj / Craiova
CEINF347
Grupul Scolar Industrial Energetic
Delia VELEA
126 Dolj / Craiova
CEINF354
Colegiul National Stefan Velovan
Marinela Mioara CAPRUCIU
127 Dolj / Craiova
CEINF395
Colegiul National Fratii Buzesti
Adriana GIJU
128 Dolj / Craiova
CEINF51
Grup Scolar Costin D. Nenitescu
Gabriela FLORESCU
129 Gorj / Cornestii Noi
CEINF57
Scoala cu cls. I-VIII Cornestii Noi
Dumitru CALUGARU
130 Gorj / Targu Jiu
CEINF112
Colegiul National Tudor Vladimirescu
Gabriela NODEA
131 Gorj / Targu Jiu
CEINF216
Colegiul Tehnic Gheorghe Magheru
Iulia LUTARU
132 Gorj / Targu Jiu
CEINF380
Colegiul National Spiru Haret
Delia DABELEA
133 Galati / Galati
CEINF102
Colegiul National Liceal A.I.Cuza
Genia JOC
134 Galati / Galati
CEINF109
Colegiul Tehnic Paul Dimo Energetic
Angela VICTORIU
135 Galati / Galati
CEINF171
Scoala Gimnaziala Nr.22
Mihaela DIACONU
136 Galati / Galati
CEINF208
Colegiul National Vasile Alecsandri
Mirela VOINEA
137 Galati / Galati
CEINF267
Scoala Gimnaziala Nr.12 Miron Costin
Ecaterina PATRICHE
138 Galati / Galati
CEINF425
Sc. Gimn. Nr. 29 Sf. Ana
Adriana Olimpia STANCIU
139 Galati / Galati
CEINF432
Scoala Gimnaziala Nr. 5 Cuza Voda
Violeta Reta ANTON
140 Galati / Galati
CEINF490
Colegiul Economic Virgil Madgearu
Adina BIRSAN
141 Galati / Galati
CEINF503
Liceul Teoretic Emil Racovita
Simona ANASIA
142 Galati / Galati
CEINF613
Scoala Gimnaziala nr. 10 Galati
Mariana MOCANU
143 Galati / Galati
CEINF649
Liceul Tehnologic Anghel Saligny
Silvia BUTNARU
144 Galati / Galati
CEINF91
Colegiul National Costache Negri
Daniela STRATULAT
145 Giurgiu / Bolintin Vale
CEINF450
Liceul Tehnologic Dimitrie Bolintineanu
Mihaela-Clementina BADEA
146 Giurgiu / Giurgiu
CEINF604
Liceul Tehnologic Ion Barbu
Adriana ALEXANDRESCU
147 Hunedoara / Hateg
CEINF58
Colegiul National I.C. Bratianu
Maria BOLOSIN
148 Hunedoara / Hunedoara
CEINF451
Colegiul Tehnic Matei Corvin
Lilian HAREZA
149 Hunedoara / Orastie
CEINF525
Liceul Tehnologic Nicolaus Olahus
Mirela SUSAN
150 Ilfov / Magurele
CEINF594
Liceul Teoretic Horia Hulubei
Iuliana Alina CAPRARESCU
151 Iasi / Iasi
CEINF60
Liceul Teoretic De Informatica Grigore Moisil
Silvia GRECU
152 Iasi / Iasi
CEINF647
Scoala Gimnaziala George Calinescu
Cristina GLISA
153 Mehedinti / Drobeta Turnu Severin
CEINF180
Colegiul National Gheorghe Titeica
Anca-Diana BARBULESCU
154 Mehedinti / Drobeta Turnu Severin
CEINF180
Colegiul National Gheorghe Titeica
Mihaela-Eugenia ROMAN
155 Mehedinti / Drobeta Turnu Severin
CEINF388
Colegiul Tehnic Domnul Tudor
Daniela Liliana NICOLAE
156 Mehedinti / Drobeta Turnu Severin
CEINF506
Liceul de Arta I.St.Paulian
Georgeta GHIOCEL
157 Mehedinti / Drobeta Turnu Severin
CEINF63
Palatul Copiilor Drobeta Turnu Severin
Mileva CHIRCU
158 Maramures / Baia Mare
CEINF389
Colegiul National Gheorghe Sincai
Alina PINTESCU
159 Maramures / Baia Mare
CEINF459
Liceul Teoretic Emil Racovita
Rares MUNTEAN
160 Maramures / Copalnic Manastur
CEINF588
Scoala Gimnaziala
Maria Alina GHISA
161 Maramures / Sighetu Marmatiei
CEINF114
Colegiul National Dragos Voda
Andreea BURCUS
162 Maramures / Sighetul Marmatiei
CEINF132
Grupul Scolar Forestier
Anca COTFAS
163 Mures / Gurghiu
CEINF646
Colegiul Silvic Gurghiu
Emilia DAN
164 Mures / Targu-Mures
CEINF411
Colegiu National Al. Papiu Il
Sanda BOGDAN
165 Mures / Targu-Mures
CEINF640
Liceul Teoretic Gheorghe Marinescu
Dorina TRIF
166 Mures / Targul Mures
CEINF600
Colegiul National Unirea
Manuela MARGINEAN
167 Neamt / Piatra Neamt
CEINF105
Colegiul National De Informatica
Elena ANDONE
168 Neamt / Piatra Neamt
CEINF262
Colegiul National Petru Rares
Carmen PUGHINEANU
169 Neamt / Roman
CEINF515
Liceul Tehnologic Vasile Sav
Monica HULEA
170 Neamt / Roman
CEINF66
Colegiul National Roman Voda
Florin MOLDOVANU
171 Neamt / Roznov
CEINF561
Liceul Teoretic Roznov
Cristina ALTERESCU
172 Neamt / Targu Neamt
CEINF434
Colegiul Tehnic Ion Creanga
Daniela PAVEL
173 Olt / Caracal
CEINF433
Scoala cu cls. I-VIII Ghe. Magheru
Delia Ileana BASCH-NAIDIN
174 Olt / Caracal
CEINF551
Colegiul National Ionita Asan
Lucia Loredana GHIMISI
175 Olt / Slatina
CEINF145
Liceul De Informatica Radu Greceanu
Atanasiu POPESCU
176 Olt / Slatina
CEINF203
Colegiul Tehnic Alexe Marin
Nicolae NICOLAESCU
177 Olt / Slatina
CEINF349
Scoala cu cls. I-VIII George Poboran
Elena VASILE
178 Olt / Slatina
CEINF636
Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda
Ilie VASILE
179 Prahova / Breaza
CEINF420
Colegiul Militar Liceal Dimitrie Cantemir
Nicoleta DICHEI
180 Prahova / Campina
CEINF399
Colegiul National Nicolae Grigorescu
Diana PRISTAVU
181 Prahova / Mizil
CEINF351
Liceul Teoretic Grigore Tocilescu
Aurelia Daniela PANDELEA
182 Prahova / Ploiesti
CEINF127
Colegiul Spiru Haret
Laura Dora DUTA
183 Prahova / Ploiesti
CEINF127
Colegiul Spiru Haret
Luminita RADU
184 Prahova / Ploiesti
CEINF127
Colegiul Spiru Haret
Ileana PETRESCU
185 Prahova / Ploiesti
CEINF178
Grup Scolar Toma N. Socolescu
Adriana Adela MACELARU
186 Prahova / Ploiesti
CEINF178
Grup Scolar Toma N. Socolescu
Simona DRAGHICI
187 Prahova / Ploiesti
CEINF356
Scoala Generala Sf.Vasile
Manuela APREUTESEI
188 Prahova / Ploiesti
CEINF428
Liceul Industrial 1 Mai
Simion Emilia VASILESCU
189 Prahova / Ploiesti
CEINF498
Colegiul National I.L. Caragiale
Loredana DICU
190 Prahova / Ploiesti
CEINF559
Colegiul National Jean Monnet
Violeta VISINESCU
191 Prahova / Ploiesti
CEINF619
Colegiul National A. I. Cuza
Roxana Gabriela PAUN
192 Prahova / Ploiesti
CEINF620
Colegiul Economic Virgil Madgearu
Anemari ZAMFIR
193 Prahova / Ploiesti
CEINF620
Colegiul Economic Virgil Madgearu
Iuliana DAN
194 Sibiu / Agnita
CEINF146
Liceul Teoretic A.T.Laurian
Mariana DATES
195 Sibiu / Agnita
CEINF146
Liceul Teoretic A.T.Laurian
Mirela PETRUT
196 Sibiu / Sibiu
CEINF116
Colegiul National Gh.Lazar
Adina STANCULESCU
197 Sibiu / Sibiu
CEINF116
Colegiul National Gh.Lazar
Carmen POPESCU
198 Sibiu / Sibiu
CEINF116
Colegiul National Gh.Lazar
Georgeta PREDA
199 Sibiu / Sibiu
CEINF116
Colegiul National Gh.Lazar
Monica OANCEA
200 Salaj / Jibou
CEINF129
Liceul Teoretic Ion Agarbiceanu
Crina CRISAN
201 Salaj / Zalau
CEINF128
Colegiul Tehnic Alesandru Papiu Ilarian
Paula DEAC
202 Salaj / Zalau
CEINF570
Scoala Gimnaziala Iuliu Maniu
Carmen CIUPE
203 Satu Mare / Livada
CEINF637
Liceul Tehnologic George Baritiu
Nicoleta BONTO
204 Satu Mare / Satu Mare
CEINF371
Colegiul National Doamna Stanca
Mariana NAGY
205 Satu Mare / Satu Mare
CEINF407
Colegiul National Mihai Eminescu
Nicoleta Lenuta SANDOR
206 Satu Mare / Satu Mare
CEINF499
Colegiul National Ioan Slavici
Timea KABAI
207 Satu Mare / Turt
CEINF540
Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turt
Mirela BALAN
208 Suceava / Campulung Moldovenesc
CEINF514
Colegiul National Dragos Voda
Anastasiu Gabriel
209 Suceava / Falticeni
CEINF121
Colegiul National Nicu Gane
Florin ILINCAI
210 Suceava / Falticeni
CEINF415
Colegiul Vasile Lovinescu
Vasiliu Cristinel ACATRINEI
211 Suceava / Falticeni
CEINF415
Colegiul Vasile Lovinescu
Emilia NEMITANU
212 Suceava / Gura Humorului
CEINF106
Grup Scolar Alexandru Cel Bun
Rodica HOJBOTA
213 Suceava / Radauti
CEINF423
Colegiul Tehnic
Georgeta CIUBOTARU
214 Suceava / Siret
CEINF441
Colegiul Tehnic Latcu Voda
Maria MELNICIUC
215 Suceava / Suceava
CEINF272
Colegiul National Stefan Cel Mare
Mihaela HATMANU
216 Suceava / Suceava
CEINF572
Colegiul National Petru Rares
Daniela Narcisa STEFANESCU
217 Suceava / Suceava
CEINF605
Liceul Teoretic Filadelfia
Zinica GAVRILOVICI
218 Timis / Timisoara
CEINF638
Colegiul National Ana Aslan
Sorina MARIN
219 Valcea / Babeni
CEINF562
Liceul George Tarnea
Raluca NITA
220 Valcea / Dragasani
CEINF521
Scoala cu clasele I-VIII Tudor Vladimirescu
Mirela PIRVA
221 Valcea / Dragasani
CEINF648
Liceul Tehnologic Bratianu
Ceausu Nicoleta FRANCU
222 Valcea / Ramnicu Valcea
CEINF383
Colegiul National de Informatica Matei Basarab
Dumitru DUMBRAVESCU
223 Valcea / Ramnicu Valcea
CEINF383
Colegiul National de Informatica Matei Basarab
Nicoleta COJOCARU
224 Valcea / Ramnicu Valcea
CEINF455
Colegiul Tehnic Energetic
Mirela UTA
225 Valcea / Ramnicu Valcea
CEINF455
Colegiul Tehnic Energetic
Geta Cristina CEAUSU
226 Valcea / Ramnicu Valcea
CEINF455
Colegiul Tehnic Energetic
Simona MIHAI
227 Valcea / Ramnicu Valcea
CEINF69
Colegiul National Alexandru Lahovari
Anamaria Magdalena HANCU
228 Valcea / Ramnicu Valcea
CEINF69
Colegiul National Alexandru Lahovari
Simona IANC
229 Valcea / Ramnicul Valcea
CEINF444
Colegiul National Mircea cel Batran
Elisabeta Antonia HALLER
230 Valcea / Ramnicul Valcea
CEINF444
Colegiul National Mircea cel Batran
Ana Maria ARISANU
231 Vrancea / Adjud
CEINF460
Liceul Teoretic Emil Botta
Adriana Daniela DIACONU
232 Vrancea / Adjud
CEINF460
Liceul Teoretic Emil Botta
Elena BRINZOI
233 Vaslui / Vaslui
CEINF622
Liceul Teoretic Emil Racovita
Petronela SIRBU
Fundatia de Evaluare in EducatieInside TravelEditura L&S Info-MatSigur.Info