Rezultate Evaluare

Vă rugăm selectaţi modalitatea de afişarea a rezultatelor.
Exporturile în format Excel se referă strict la clasa aleasă pentru vizualizare.



  

Clasament National

Excel Clasament National / Cod Clasa "8"  Excel Clasament Judetean / Cod Clasa "8"

Nr. Detalii participantPunctajLocPremiu
ORDONARE in functie de PUNCTAJ DESC. Click pe nume pentru statistici detaliate.
1 Diaconu Inda Mihaela
Clasa a VIII a
CEINF363
Scoala: Colegiul National "Ienachita Vacarescu"
Judet: DB Localitate: Targoviste
96.00
Locul I nationalMedalie de Aur, Diplomã de merit, Clasament naţional
2 Arcanu Ana Maria Nicoleta
Clasa a VIII a
CEINF57
Scoala: SC.GEN.ANTONIE MOGOS CORNESTI
Judet: GJ Localitate: Cornestii Noi
78.00
Locul II nationalMedalie de Argint, Diplomã de merit, Clasament naţional
3 Lican Andreea Denisa
Clasa a VIII a
CEINF57
Scoala: SC.GIM.MUSETESTI NR.1
Judet: GJ Localitate: Cornestii Noi
77.00
Locul III nationalMedalie de Bronz, Diplomã de merit, Clasament naţional
4 Popescu Claudiu Laurentiu
Clasa a VIII a
CEINF57
Scoala: SC.GIM.MUSETESTI NR.1
Judet: GJ Localitate: Cornestii Noi
77.00
Locul III nationalMedalie de Bronz, Diplomã de merit, Clasament naţional
5 Buta Iuliana Madalina
Clasa a VIII a
CEINF57
Scoala: SC.GIM.MUSETESTI NR.1
Judet: GJ Localitate: Cornestii Noi
76.00
Locul IV nationalDiplomã de merit, Clasament naţional
6 Guta Daniel
Clasa a VIII a
CEINF57
Scoala: SC.GIM.MUSETESTI NR.1
Judet: GJ Localitate: Cornestii Noi
72.00
Locul V nationalDiplomã de merit, Clasament naţional
7 HÎncu Andrei
Clasa a VIII a
CEINF605
Scoala: Colegiul National "Mihai Eminescu"
Judet: SV Localitate: Suceava
72.00
Locul V nationalDiplomã de merit, Clasament naţional
8 Zagrean Mircea
Clasa a VIII a
CEINF261
Scoala: Colegiul National "George Cosbuc" Cluj-Napoca
Judet: CJ Localitate: Cluj Napoca
72.00
Locul V nationalDiplomã de merit, Clasament naţional
9 Tronciu Eduard
Clasa a VIII a
CEINF605
Scoala: Colegiul National "Mihai Eminescu"
Judet: SV Localitate: Suceava
68.00
--
10 Jitariu Stefan
Clasa a VIII a
CEINF605
Scoala: Colegiul National "Mihai Eminescu"
Judet: SV Localitate: Suceava
66.00
--
11 Balan Alexandru
Clasa a VIII a
CEINF605
Scoala: Colegiul National "Mihai Eminescu"
Judet: SV Localitate: Suceava
66.00
--
12 PaŞcu Ioana
Clasa a VIII a
CEINF605
Scoala: Colegiul National "Mihai Eminescu"
Judet: SV Localitate: Suceava
61.00
--
13 Ifrim Felix
Clasa a VIII a
CEINF13
Scoala: Scoala "George Calinescu"
Judet: BC Localitate: Onesti
57.00
--
14 Prundus Vlad
Clasa a VIII a
CEINF269
Scoala: Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu
Judet: CJ Localitate: Cluj Napoca
51.00
--
15 Ţehanciuc Melania-eliya
Clasa a VIII a
CEINF605
Scoala: Colegiul National "Mihai Eminescu"
Judet: SV Localitate: Suceava
CONF.
--
16 Codrean Mihai
Clasa a VIII a
CEINF605
Scoala: Colegiul National "Mihai Eminescu"
Judet: SV Localitate: Suceava
CONF.
--
17 Maierean Cosmin-zaharia
Clasa a VIII a
CEINF605
Scoala: Colegiul National "Mihai Eminescu"
Judet: SV Localitate: Suceava
CONF.
--
18 Antofie Alexandru Marian
Clasa a VIII a
CEINF41
Scoala: Scoala cu clasele I-VIII Gheboieni, Tatarani
Judet: DB Localitate: Targoviste
CONF.
--
Rezultate de la 1 la 18 (18 rezultate) Pagina  1  
Fundatia de Evaluare in EducatieInside TravelEditura L&S Info-MatSigur.Info